تزریق چربی

تزریق چربی یکی از بهترین راهکار های افزایش زیبایی می باشد. این روش تاثیر بسزایی در زیبایی دارد و بدون آلرژی می باشد.

تزریق چربی

با افزایش سن معمولا چین و چروک های در ناحیه هایی از صورت، باسن، سینه و ….ایجاد می شود و حجم این اندام ها کاهش پیدا می کند. وجود چین و چروک و از دست دادن حجم می توان در افرادی که لاغر شده اند نیز مشاهده کرد. اگر به دنبال برطرف کردن چین و چروک های پوست خود هستید و از طرفی می خواهید بعضی از اندام های خود را حجیم کنید ، تزریق چربی بهترین گزینه می باشد. تزریق چربی یک راهکار همیشگی و ایمن برای افزایش سایز اندام های شما و رفع چین و چروک می باشد که می تواند در نواحی از جمله باسن ، سینه،صورت، لب و حتی  دست انجام شود.

چگونگی تزریق چربی

تزریق چربی یک روش سالم و ایمن می باشد چراکه از نواحی از بدن فرد چربی برداشته می شود و برای حجیم کردن ناحیه دیگر به همان چربی به بدن تزریق می شود. معمولا از باسن و ران که دارای چربی زیادی می باشند با استفاده از تکنیک لیپوساکشن این چربی برداشته می شود. تزریق چربی یکی از ایمن ترین راهکار های جوانسازی و افزایش حجم اندام می باشد و حساسیت بعد از تزریق برای فرد بسیار کاهش می یابد.

  • حجم دهی به اعضای مختلف بدن
  • روشی ایمن و قابل اعتماد
  • مناسب برای سنین مختلف

مزایای تزریق چربی

تزریق چربی نسبت به روش های دیگر حجیم سازی بدن دارای مزایایی می باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

  • استفاده از چربی خود بدن واکنش های آلرژیکی بیمار را از بین می برد.
  • این روش طولانی مدت و دائمی باشد
  • نتایج تزریق چربی معمولا طبیعی می باشد

مزایای تزریق چربی

تزریق چربی سینه

یکی از راهکار های افزایش سایز سینه تزریق چربی می باشد، همان طور که می دانید بسیاری از بانوان به طور مادرزادی دارای سینه های کوچکی هستند و بسیاری نیز به دلیل کاهش وزن از داشتن سینه های کوچک رنج می برند. تزریق چربی سینه یکی از بهترین راهکار های افزایش سایز سینه بدون استفاده از پروتز می باشد. این روش کم خطر ترین روش بزرگ کردن سینه می باشد و از آن جایی که از چربی خود فرد به سینه تزریق می شودفرد حساسیتب بعد از عمل نخواهد داشت.

تزریق چربی لب

داشتن لب های برجسته و رفع افتادگی لب موجب می شود چهره ای جذاب در بانوان ایجاد شود . تزریق چربی لب یکی از راهکار های برجستگی لب ها می باشد و از آن جایی که نتایج پس از انتقال چربی معمولا طبیعی می باشد مورد رضایت افراد واقع شده است.

تزریق چربی لب نیز با همان تکنیک لیپوساکشن انجام می شود و پس از آماده سازی سلول های چربی بدن فرد به ناحیه لب تزریق می شود.

تزریق چربی لب

تزریق چربی دست

درصورتی که دارای دست های لاغری می باشید و پوست دست شما نازک می باشد، تزریق چربی دست بهترین راهکار برای این مشکل می باشد. تزریق چربی دست می تواند مانند لایه ای روی دست شما قرار بگیرد و برجستگی های رگ و تاندون های دست شما را بپوشاند . روش تزریق چربی دست مانند دیگر روش های تزریق چربی انجام می شود و یکی از بهترین راهکار های جوانسازی دست می باشد.

تزریق چربی دست

تزریق چربی باسن

بسیاری از بانوان برای داشتن باسن پر و حجیم مراجعه می کنند و تمایل به پروتز باسن ندارد . استفاده از روش تزریق چربی باسن می تواند نتایج قابل قبولی برای بیمار داشته  باشد. در این روش معمولا چربی از شکم برداشته می شود و در صورتی که حجم مناسبی در شکم وجود نداشته باشد، چربی از ران و بازو نیز می تواند بر داشته شود. پس از آماده سازی چربی ، چربی به باسن تزریق می شود و موجب برجسته شدن باشن می شود.