پروتز سینه

پروتز سینه ، عملی است که با هدف بهبود ظاهری سینه و در جراحی زیبایی یا ترمیمی انجام می شود.

پروتز سینه

پروتز سینه یکی از راهکار های افزایش سایز سینه و یا جایگزینی سینه از دست رفته فرد می باشد. پروتز سینه که یکی از انواع جراحی سینه می باشد ،می تواند زیبایی مناسبی را در اندام شما ایجاد کند و تسکین بسیاری از بانوانی باشد که به دلیل سرطان سینه ، سینه خود را از دست داده اند.

پروتز سینه با هدف افزایش سایز سینه ،بهبود شکل و یا پری سینه انجام می شود و با ایجاد برش و قرار گرفتن ایمپلنت یا همان پروتز در داخل سینه انجام می شود.

تصویر زیر نمونه کاری از پروتز سینه دکتر شیرزادگان می باشد . برای مشاهده نمونه کار های بیشتر می توانید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری مراجعه کنید.

 

پروتز سینه

 

برای اطلاع از قیمت پروتز سینه لطفا تماس بگیرید تا موارد با جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد. 

اهداف پروتز سینه

پروتز سینه می تواند با هدف های مختلفی از جمله زیبایی و یا ترمیمی انجام شود. این جراحی در افرادی که می خواهند سینه های بزرگی داشته باشند با هدف زیبایی،و در افرادی که یک یا دو سینه آن ها بر اثر سرطان از دست رفته است با هدف ترمیمی انجام می شود.

تصویز زیر یکی دیگر از نمونه کار پروتز سینه می باشد که توسط دکتر شیرزادگان انجام شده است .

protez2

تاثیرات پروتز سینه عبارت است از:

  • بزرگ شدن سینه که به طور طبیعی کوچک هستند
  • بازگرداندن اندازه و شکل سینه پس از بارداری، کاهش وزن یا شیردهی
  • بازگرداندن سینه بعد از سرطان سینه

اهداف پروتز سینه

پروتز سینه چیست

ایمپلنت یا پروتز سینه موادی هستند که در داخل سینه قرار میگیرند و موجب فرم دهی، افزایش سایز و بازسازی سینه های می شوند. پروتز با ایجاد برش در داخل بافت سینه قرار می گیرد و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی بانوان دارد.

پروتز سینه دارای انواع مختلفی می باشد که سیلیکون و سالین متداول ترین آن ها می باشند. جنس پروتز، برند و نوع آن حتما باید با توجه به شرایط شما و نیاز های شما از این نوع جراحی سینه و تشخیص جراحتان انجام شود تا نتایج موفقیت آمیز باشد.

پروتز سینه چیست

انواع پروتز سینه

معمولا جراحان از دو نوع پروتز برای جراحی سینه استفاده می کنندپروتز های سالین و پروتز های سیلیکونی. تفاوت انواع پروتز در مواد تشکیل دهنده ، فرم و شکل پروتز می باشد. انتخاب نوع پروتز بستگی بسیاری به نظر جراح شما دارد. همچنین سعی کنید برند های مناسبی را برای جراحی پروتز سینه خود استفاده کنید. پروتز سینه سیلیکونی منتور mentor و پروتز سینه Silimed دو برند مشهور تولید کننده پروتز می باشد.

انواع پروتز سینه

در انتخاب نوع پروتز سینه ، سایز ، جنس و دیگر ویژگی های پروتز دقت کنید تا شرایط مناسبی بعد از عمل پروتز سینه برای شما ایجاد شود.

محل قرار گیری پروتز سینه

همان طور که می دانید پروتز سینه می بایست در داخل سینه  قرار گیرد و برای قرار گرفتن نیاز به برش دارد. معمولا جراح پلاستیک شما در مورد نحوه برش اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا پس از عمل از نتایج عمل پروتز سینه راضی باشید.

محل قرارگیری پروتز نیز معمولا به شرایط بیمار بستگی دارد که توسط نظر جراح تایین می شود. در بعضی از بیماران پروتز روس عضله سینه قرار می گیرد و در بعضی نیز در زیر عضله سینه.

محل قرار گیری پروتز سینه
در آخر باید گفت پروتز سینه می بایست توسط جراح پلاستیک انجام شود. این جراحی نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد در نتیجه سعی کنید عمل پروتز سینه را نزد جراحی انجام دهید که از تخصص لازم و کافی برخوردار باشد.

 

مطالب بیشتر پروتز سینه

هزینه پروتز سینه