جراحی زیبایی

جراحی پلاستیک زیبایی شامل اعمال جراحی و غیر جراحی می باشد که به منظور بهبود ظاهر و اعتماد به نفس ،ساختار طبیعی بدن را تغییر میدهد. افراد سالم با یک چشم انداز مثبت و انتظارات واقع بینانه کاندید مناسبی برای عمل های زیبایی می باشند. جراحی زیبایی پلاستیک یک انتخاب شخصی است و خودتان باید تصمیم گیرنده انجام این عمل ها باشید.

جراحی زیبایی یکی از محبوب ترین جراحی های اختیاری می باشد که تاثیر بسیاری در زیبایی فرد دارد . جراحی زیبایی یک نوع عمل جراحی پلاستیک است که با هدف بهبود زیبایی فرد انجام می شود. معمولا جراحی زیبایی برای همه اندام های بدن انجام می شود ولی نکته ای که وجود دارد این است که در این نوع جراحی بیمار می بایست با آگاهی کامل در راستای عمل زیبایی گام بردارد.

جراحی زیبایی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فرد دارد ولی نکته ای که وجود دارد این است که این نوع جراحی می بایست توسط جراحی ماهر انجام شود که از تجربه کافی در عمل های زیبایی برخوردار باشد.

عمل های جراحی زیبایی

انواع جراحی زیبایی

جراحی زیبایی در همه اندام های بدن قابل اجرا می باشد. این جراحی می تواند در صورت، گردن، سینه،شکم و پهلو ، ران و باسن و دیگر نقاط بدن انجام شود.

خوشبختانه علم جراحی پلاستیک به حدی پیشرفت کرده است که انواع مختلفی از جراحی زیبایی به وجود آمده است. انواع جراحی زیبایی سینه، صورت ، شکم و …. همه و همگی می تواند زیبایی شما را افزایش دهد. در ادامه با انواع جراحی زیبایی آشنا می شوید.

انواع جراحی زیبایی

  • جراحی زیبایی سینه

جراحی سینه یکی از اعمال زیبایی است که می تواند در بانوان و آقایان انجام شود. جراحی سینه معمولا در بانوان با هدف هایی از جمله بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه و لیفت سینه انجام می شود و در آقایان نیز با هدف کوچک کردن سینه انجام می شود.

این جراحی زیبایی امید بخش بانوانی است که از داشتن سینه های بزرگ رنج می برند و یا داشتن سینه های کوچک برای آن ها آزار دهنده است.

  • جراحی زیبایی لیپوساکشن

لیپوساکشن یکی از جراحی های زیبایی است که با هدف از بین بردن چربی ها انجام می شود. این جراحی  می تواند با هدف زیبایی بازو، ران، شکم، سینه انجام شود.

لیپوساکشن چربی های اضافه بدن را خارج می کند و روشی برای کاهش وزن نیست در نتیجه اگر فرد قصد کاهش وزن را دارد بهتر است بعد کاهش وزن و ثابت شدن وزن برای لیپوساکشن اقدام کند.

  • جراحی شکم
  • دیگر جراحی بدن

انواع جراحی زیبایی صورت

جراحی بینی، گوش، پلک،لیفت صورت،چانه، گونه از انواع جراحی زیبایی صورت است.

انواع جراحی زیبایی صورت

روش های کم تهاجمی جراحی زیبایی

روش های کم تهاجمی نیز برای جراحی زیبایی وجود دارد. تزریق  بوتاکس،ژل، لایه برداری و دیگر روش های زیبایی، می تواند تاثیر قابل توجهی در زیبایی چهره و اندام های فرد داشته باشد.

بهترین جراح زیبایی

انواع جراحی زیبایی ، جراحی تخصصی می باشد که می بایست توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام شود. جراحان پلاستیک از مهارت بیشتری نسبت به جراحان دیگر در انواع جراحی زیبایی برخوردارند.

در نتیجه قبل از انتخاب جراح برای عمل های زیبایی از تخصص و مهارت جراح خود آگاهی لازم را کسب کنید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی از لیست جراحان پلاستیک آگاهی لازم را کسب کنید.

بهترین جراح زیبایی