میکروپیگمنتیشن

میکروپگمنتیشن یا همان آرایش دائمی میتواند چشم ها، رنگ لب ها و گونه ها را با رنگدانه های ارگانیک دائمی پر رنگ کند.

میکروپیگمنتیشن

آرایش دائمی از طریق روشی به نام میکروپیگمنتیشن میسر است. در این شیوه رنگدانه ای ارگانیک در زیر پوست تعبیه میشود تا رنگی دائمی بر روی پوست همیشه باقی بماند. در این پروسه از دستگاهی دستی استفاده میشود که به وسیله سوزنی بسیار نازک در هر دقیقه ۱۰۰ بار پوست را سوراخ میکند و رنگدانه را به محل مورد نظر وارد میکند.

میکروپیگمنتیشن علاوه بر آرایش چشم، برای افزایش ابرو و لب ها  و همچنین در قسمت سایه چشم و گونه نیز قابل استفاده است. 

میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائمی روش است علمی که با استفاده ازعلم پزشکی در راستای زیبایی دائمی استفاده میشود.این روش نه تنها برای زیبایی استفاده می شود ، همچنین می تواند عیوب صورت را اصلاح کنید و در مواردی

جای جوش ، لک و مواردی از این قبیل را از بین ببرد.

ایمنی میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یکی از ایمن ترین روش های آرایش دائم   است. چراکه سوزن ها و كارتريج‌هاي یک بار مصرف بوده و از این طریق بیماری ها و عفونت ها انتقال نمی یابد.

همچنین تورم و قرمزی ، ورم و کبودی در این روش بسیار اندک می باشد. درنتیجه می توان گفت این روش نسبت به تتو، یکی از بهترین روش ها می باشد.

 

عوارض میکروپیگمنتیشن

عوارض میکروپیگمنتیشن بسیار اندک می باشند و حتی می تواند گفت این روش غیر تهاجمی برای  زیبایی دارای فواید بسیاری می باشد . البته بهتری است برای  میکروپیگمنتیشن نرد جراح پلاستیک مراجعه کنید تا از کیفیت کار خود راضی باشید.