کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر

۱۳۹۶/۰۱/۱۶ مطالب آموزشی ,
کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر

کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر (جراحی بینی گوشتی با لیزر)

بدون شک شما نیز با تبلیغاتی مانند کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر،  عمل بینی در ۱۰ دقیقه ، جراحی بینی با لیزر و یا فرم دادن به بینی بدون عمل جراحی مواجه شده اید و در مواردی نیز گرفتار این نوع تبلیغات شده اید ولی به راستی کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر تا چه حد صحت دارد و از لحاظ علمی تا چه حد می توانید با استفاده از لیزر بینی خود را کوچک کنید.

دلایل تمایل افراد به جراحی بینی با لیزر

روش هایی که از آن به جراحی بینی با لیزر یاد می شود در کمترین زمان ممکن انجام می شود و از آنجایی که بدون خون ریزی و بستری شدن انجام می شود دلهره بیمار را کاهش می دهد و از طرفی هزینه بسیار پایینی نسبت به عمل جراحی بینی دارند. از این روبسیاری از افراد تمایل دارند بدون جراحی زیبایی بیشتری بدست آورند و از این رو ممکن است به تبلیغاتی از جمله جراحی بینی با لیزر توجه کنند. در این میان افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند بیشتر تمایل به این روش دارند چرا که تبلیغات جراحی بینی با لیزر با هدف گذاری بر روی پوست ضخیم افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند، کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر را عملی نشان می دهند. در ادامه با جراحی بینی با لیزر و روش های  بدون جراحی آشنا می شویم.

تصاویر زیر نمونه ای از گوچک کردن بینی گوشتی با روش جراحی می باشد که توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر شیرزادگان انجام شده است. همان طور که می بینید بینی با توجه به نظر بیمار به اندازه کافی کوچک شده است و ظاهر گوشتی بینی از بین رفته است. شما می توانید با مراجعه به عمل بینی با روش های جراحی بینی آشنا شوید و نمونه کار های بیشتری مشاهده کنید.

معایب کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر

قبل از اینکه به معایب جراحی بینی گوشتی با لیزر اشاره کنیم قابل ذکر است که جراحی بینی با لیزر روش غیر عملی و تایید نشده ای می باشد. در واقع فناوری لیزر ها تا جایی پیشرفت نکرده است که بتواند در سطح استخوانی بینی تغییراتی را ایجاد کند در نتیجه روش تایید شده ای نمی باشد و می توان گفت بی نتیجه است.

اگرچه لیزر ها می توانند تغییراتی روی پوست بینی ایجاد کنند و جوش ها و آکنه بینی را رفع کنند و جای زخم و لک های بینی را برطرف کنند ولی هیچ گونه تغییری در ساختمان بینی ایجاد نمی کنند.

تصویر زیر یکی دیگر از جراحی بینی گوشتی دکتر شیرزادگان می باشد که همان طور که می بینید بینی به اندازه کافی کوچک شده است. این بیمار تمایل داشتند که بینی بسیار کوچک و قلمی داشته باشند چرا که از بینی گوشتی خود خسته شده بودند.

معایب کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر

بهترین روش کوچک کردن بینی گوشتی

با توجه به نظر بسیاری از متخصصان و جراحان بهترین روش برای کوچک کردن بینی گوشتی استفاده از روش های جراحی است. بسیاری از بیماران بر این باورند که شکل بینی آن ها بعد از عمل جراحی به دلیل پوست ضخیم بر میگردد. نکته ای که وجود دارد این است که اگر عمل بینی شما توسط جراحی ماهر و توانا انجام شود. کوچک کردن بینی گوشتی با روش جراحی بهترین راهکار برای افزایش زیبایی بینی شما می باشد.

جراحی بینی گوشتی با لیزر

روش های غیر جراحی کوچک کردن بینی

روش های غیر جراحی کوچک کردن بینی که به  non-surgicalمعروف است با محدودیت های بسیاری مواجه است. یکی از این روش ها جراحی بینی با لیزر می باشد که به ویژگی های آن اشاره شد و روش دیگر استفاده از فیلر ها برای فرم دهی به بینی می باشد. پر کننده های فیلری می تواند بعضی از نواقص بینی را رفع کند . فیلر ها می تواند فرورفتگی های بینی را پر کند و برجستگی زیاد بینی را از بین ببرد این روش نیز تنها برای بعضی از افراد مفید واقع می شود و برای همه افراد عملی نیست.

روش های غیر جراحی کوچک کردن بینی

در آخر باید اشاره کرد اگر قصد عمل بینی را دارید بهتر است با اطلاعات کامل در راستای این نوع تغییر گام بردارید.

روش های جراحی بینی با لیزر و یا کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر هیچ گونه تغییری روی استخوان و غضروف بینی ایجاد نمی کند و تنها می تواند لک ها و جوش های بینی را از بین ببرد.

 


دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه

 1. نسرین حمیدوی

  آقای دکتر ممنون که اطلاعات مفیدی رو در اختیار ما قرار می دید. به نظر من هم نباید گول تبلیغات بخوریم. من ۵ سال پیش در اهواز نزد شما جراحی بینی انجام دادم و هنوز هم از نتیجه عملم راضی ام .

  پاسخ دادن
  • دکتر شیرزادگان

   سلام !می تونید از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید . براورد هزینه نیاز به ویزیت می باشد ویزیت و مشاوره رایگان می باشد.

   پاسخ دادن