هزینه عمل جراحي سينه مردان

۱۳۹۶/۰۲/۳۰ مطالب آموزشی ,
هزینه عمل جراحي سينه مردان

جراحی سینه مردان یکی از جراحی های زیبایی سینه می باشد که در آقایانی که سینه های بزرگ و شل دارند استفاده می شوند. آقایان ممکن  است به دلایل ژنتیکی ، هورمونی و مصرف داروهای خاص از افتادگی سینه خود رنج ببرند که با پیشرفت های علم جراحی پلاستیک به  راحتی می توان شکل مناسبی را در سینه آقایان ایجاد کرد.

هزینه عمل جراحی سینه مردان پرسشی است که بسیاری از آقایان با آن مواجه اند تا با براورد بودجه و هزینه عمل جراحی سینه در راستای این جراحی گام بردارند. گفتنی است  روش جراحی ، میزان تخصص جراح و هزینه های جانبی دیگر مواردی هستند که بر روی هزینه جراحی سینه مردان تاثیر گذار می باشند.

 

شما می توانید با تماس تلفنی و یا ارتباط از طریق تلگرام ضمن دریافت مشاوره دکتر شیرزادگان از هزینه عمل جراحي سينه مردان  آگاهی لازم را کسب کنید.

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه عمل جراحي سينه مردان

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه عمل جراحی سینه مردان

هزینه دستمزد جراحی: معمولا جراحان دستمزد های متفاوتی را برای عمل   جراحی سینه مردان و سایر جراحی های زیبایی از بیماران خود دریافت می کند. شهر جراحی ، میزان تخصص و مهارت جراح ، محل مطب همه و همگی در هزینه جراحی تاثیر گذار است. با این حال بسیاری از جراحان پلاستیک سعی بر این دارند هزینه های قابل قبولی را برای بیماران مشخص کنند تا فرد به راحتی عمل مورد نظر را انجام دهد.

 

روش جراحی : روش انجام جراحی سینه مردان در هزینه عمل جراحي سينه مردان تاثیر گذار است. همان طور که در جراحی کوچک کردن سینه آقایان اشاره کردیم این جراحی می تواند با استفاده از تکنیک لیپوساکشن و برش انجام شود که می تواند هزینه متفاوتی را داشته باشد .

روش جراحی سینه آقایان

هزینه بیمارستان:

هزینه بیمارستان و هزینه های جانبی دیگر می تواند بر روی هزینه عمل جراحي سينه مردان تاثیر گذار باشد. معمولا بیمارستان های خصوصی هزینه های بیشتری را نسبت به بیمارستان های دولتی دریافت می کنندو هزینه های اتاق عمل ، بیهوشی ، آزمایش خون و …. همه و همه در هزینه عمل سینه تاثیر گذار است.

در آخر باید اشاره کرد جراحی سینه مردان می بایست توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام شود تا بیمار مشکلاتی را پس از عمل نداشته باشد. در انتخاب جراح خود دقت کنید و سعی کنید تحقیقات لازم را در مورد جراح خود داشته باشید.

 

 


دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه

    • دکتر شیرزادگان

      با سلام جراحی سینه آقایان یا همان ژنیکوماستی به روش برش یا ساکشن توسط دکتر شیرزادگان انجام می شود بستگی به میزان چربی شما دارد. می تونید از طریق تلگرام یا تلفن سوالات خود را مطرح کنید مشاور دکتر راهنمایی لازم را در اختیارتان قرار می دهد.

      پاسخ دادن