مدل بینی طبیعی عمل شده

۱۳۹۶/۰۱/۲۶ مطالب آموزشی ,
مدل بینی طبیعی عمل شده

امروزه بر خلاف گذشته افرادی که می خواهند عمل بینی انجام دهند به دنبال جراحی می باشند که جراحی بینی آن ها را به صورت طبیعی انجام دهد و دارای نمونه کار مدل بینی طبیعی عمل شده باشند. با این وجود هنوز هم بسیاری از افراد به دنبال بینی های سر بالا و فانتزی هستند.

مدل بینی طبیعی جراحی است که با توجه به علم زیبا شناسی انجام می شود به عبارتی عمل بینی با توجه به سایر اجزای صورت نوع جنسیت و ابعاد چهره انجام می شود. در ادامه شما می توانید انواع  مدل بینی طبیعی عمل شده توسط دکتر شیرزادگان را مشاهده کنید.

تصاویر زیر نمونه کاری از مدل بینی طبیعی بانوان می باشد. همان طور که میبینید در این دو عمل ویژگی های بینی طبیعی وجود دارد.

مدل بینی طبیعی عمل شده بانوان

معمولا خانم ها می خواهند بینی کوچکی داشته باشند و این عمل به صورت طبیعی انجام شود. افرادی که سایر اجزای صورت آن های کوچک می باشد با داشتن بینی کوچک چهره شان جذاب می شود ولی در افرادی که استخوان بندی صورتشان درشت است ، بینی کوچک توازن چهره آن ها را بر هم می زند. در نتیجه برای داشتن مدل بینی طبیعی عمل شده بانوان بهتر است به توصیه های جراح خود دقت کند تا بعد از عمل ظاهری طبیعی داشته باشند.

مشخصات بینی طبیعی عمل شده

  • در علم زیبا شناسی فاصله بینی و لب باید متناسب باشد. معمولا در  مدل بینی طبیعی عمل شده بانوان این فاصله کمی بیشتر از ۹۰ درجه است. البته بسیاری از بانوان تقاضا دارند این فاصله بینی و لب بیشتر از حد طبیعی باشد که در آن صورت مدل بینی آن ها از نوع طبیعی به سربالا و یا فانتزی تغییر پیدا میکند.
  • اگر می خواهید مدل بینی طبیعی عمل شده ای داشته باشید، از جراح خود نخواهید تا طول بینی را بیش از حد کوتاه کند. طول بینی شما می بایست با طول صورت شما در تناسب باشد. به عبارتی طول بینی ۱/۳ طول صورت باشد.
  • اگر چه بینی هایی که دارای قوس بینی زیادی می باشند طبیعی به نظر نمی رسند ولی افراد بسیاری که برای عمل بینی مراجعه می کنند می خواهند قوس مناسبی در پشت بینی ایجاد شود. هرچه این قوس بیشتر باشد مدل بینی فانتزی تر می شود.

اگر به تصویر زیر  توجه کنید ویژگی های یک بینی طبیعی را می توانید مشاهده کنید. همچنین با مراجعه به بخش عمل بینی می توانید با این نوع جراحی بیشتر آشنا شوید.

مدل بینی طبیعی عمل شده آقایان

آقایانی که تمایل به عمل بینی دارند باید با دقت کافی نسبت به انتخاب مدل بینی خود گام بردارند. داشتن بینی کوچک ، سربالا و با قوس زیاد اصلا برای آقایان مناسب نیست. جراحی بینی آقایان باید به صورتی انجام شود تا تداخلی در مردانگی آن ها ایجاد نشود. البته جراحان پلاستیک در صورت تمایل فرد عمل بینی را با توجه به نیاز بیمار انجام می دهند البته از لحاظ  علم زیباشناسی داشتن بینی بسیار کوچک در آقایان پسندیده نیست.

مدل بینی طبیعی عمل شده آقایان

ویژگی بینی طبیعی آقایان

فاصله بینی و لب در آقایان نباید  زیاد باشد تا مردانگی چهره آن ها حفظ شود. داشتن سوراخ های بینی کوچک و یا سر بالا بودن چهره طبیعی ایجاد نمی کند.

سوراخ های بینی بهتر است در سوراخ های بینی خود تغییراتی ایجاد نکنید چراکه کوچک کردن سوراخ های بینی موجب می شود ظاهر طبیعی بینی آقایان از بین برود.

تصویر زیر یکی دیگر از انواع مدل بینی طبیعی عمل شده آقایان می باشد که توسط دکتر شیرزادگان انجام شده است.

ویژگی بینی طبیعی آقایان

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه

  1. شیرافکن

    واقعا دکتر شبرزادگان همون چیزی که فرد از عمل بینی مد نطرشه عمل می کنه. اگه طبیعی بخواین طبیعی و اگه فانتزی بخواین فانتزی. من خودم بینی فانتزی و سر بالا دوست داشتم دکتر زحمت این عمل برام کشید ولی خواهرم مدل بینی طبیعی بیشتر دوست داشت که دکتر براش همونجوری عمل کرد.

    پاسخ دادن